خانه / اجتماعی / 6 هزار انشعاب آب غیرمجاز در البرز/افت آب های زیرزمینی استان

6 هزار انشعاب آب غیرمجاز در البرز/افت آب های زیرزمینی استانبه گزارش ایرنا، عبدالحسین حسن زاده در جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز که عصر شنبه در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه تکمیل مجتمع آب رسانی آتشگاه – نوجان و آیت طالقانی در شهرستان طالقان صورت گرفته افزود: این امر از جمله وظایف محوله در خصوص برش استانی اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد: پروژه آب رسانی تک‌روستایی برای رفع مشکل آب 31 روستا و جلوگیری از آلودگی آب منابع تامین آب شرب تهران از طریق دفع بهداشتی فاضلاب روستاهای البرز را از دیگر اقدامات انجام شده محسوب می شود.
حسن زاده گفت: ساماندهی فاضلاب و اجرای تصفیه خانه روستای ولایت رود و حسنکدر نیز صورت گرفته است. مشکلات مالی برای پیشبرد اهداف اکنون یکی از دغدغه های مهم ما است.
این مسئول اضافه کرد: تداخل حریم روستاها و اجرای پروژه های حریم راه ها که مورد مخالفت راهداری و مطالبه خسارات سنگین قرار می گیرد از مشکلات موجود در بخش روستاها محسوب می شود.
وی خاطرنشان کرد: عدم اگاهی پیمانکاران به نحوه استفاده از اسناد خزانه، رشد بی رویه جمعیت غیر دائم روستاها، استفاده غیر مجاز از انشعاب آب به صورت آشکار و پنهان و تغییر کاربری اراضی از دیگر مشکلات پیش رو است.
1535/6155خبرنگار:مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید