خانه / اجتماعی / 44 گروه بازرسی بر قیمت اقلام توزیعی مواد غذایی در هرمزگان نظارت می کنند

44 گروه بازرسی بر قیمت اقلام توزیعی مواد غذایی در هرمزگان نظارت می کنندعبدالرضا پیروی منش عصرپنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: طرح نظارت بر قیمت اقلام توزیعی مواد غذایی از 12 دیماه در هرمزگان آغاز شده و تا 22 ماه جاری ادامه دارد.
وی تصریح کرد: گروه های بازرسی در این طرح نظارت جدی بر اقلام اساسی مورد نیاز مردم از جمله برنج، روغن، شکر، لبنیات، حبوبات، میوه و تربار، نان و برخی اقلام دیگر دارند و با متخلفان در چارچوب قانون برخورد خواهند کرد.
پیروی منش هدف از اجرای این طرح را تشدید نظارت بر قیمت کالاهای اساسی مردم و ایجاد ثبات قیمت در راستای هدفمند کردن قیمت کالاهای اساسی در بازار، برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی و افراد خاطی که در بی ثبات کردن قیمت بازار دخیل هستند، اعلام کرد.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خاطرنشان کرد: طرح مذکور با مشارکت این سازمان و مرکز بهداشت، نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی در دست اجرا است.
پیروی منش از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانی و کم فروشی از سوی واحدهای صنفی با تماس با شماره تلفن 124، مراتب را برای رسیدگی اعلام کنند.
یش از 135 هزار واحد صنفی در هرمزگان فعال است.
لازم به ذکر است، 6 هزار و 700 واحد صنفی متخلف در هرمزگان از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار میلیارد ریال جریمه شدند.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید