خانه / اخبار اجتماعی / 2 طرح درمانی با حضور وزیر بهداشت در اسدآباد بهره برداری شد

2 طرح درمانی با حضور وزیر بهداشت در اسدآباد بهره برداری شدبه گزارش ایرنا فرماندار اسدآباد در این آیین گفت: طرح توسعه بیمارستان قائم(عج) در فضای 5 هزار متر مربع از سال 93 آغاز و در سال جاری عملیات احداث آن به اتمام رسید.
حسین افشاری گفت: برای این طرح280 میلیارد ریال اعتبار در بخش عمران و تجهیزات هزینه شده و شامل بخش های جراحی، داخلی، مراقبتهای ویژه و آزمایشگاه است.
وی تعداد تخت های فعال این بیمارستان را 128 تخت اعلام کرد و گفت: با توجه به ضریب 70 درصدی اشغال تخت نیاز به افزایش تخت بیمارستانی به رقم 228 برای پاسخگویی به نیاز شهرستان هستیم.
فرمانداراسدآباد همچنین به طرح کلینیک تخصصی اشاره کرد و افزود: عملیات ساخت این مرکز درمانی در فضای 770 متر در سال 95 از محل طرح تحول سلامت آغاز شد و هم اینک شاهد بهره برداری از آن هستیم.
افشاری خاطرنشان کرد: این 2 طرح کمک شایانی به توسعه خدمات درمانی، کاهش هزینه بیماران و کاهش مراجعه به مرکز استان خواهد داشت.
وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی در سفر به استان همدان پس از بهره برداری از چندین طرح عمرانی و خدماتی در حوزه بهداشت و درمان، عصر امروز در شورای اداری استان شرکت می کند.
اسدآباد با 100 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
2087/7527
خبرنگار: زهرا زارعی** انتشار: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید