خانه / اجتماعی / 2 حادثه رانندگی در کویر مرنجاب پنج نفر زخمی به جا گذاشت

2 حادثه رانندگی در کویر مرنجاب پنج نفر زخمی به جا گذاشت‘علی قربانیان’ شامگاه جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: یک دستگاه خودروی پاترول ساعت 18 در منطقه ارغوانی کویر مرنجاب واژگون شد که در نتیجه آن چهار نفر زخمی شدند.
وی افزود: سه نفر از زخمی ها با 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل منتقل شدند و یک نفر به علت شدت آسیب دیدگی به بیمارستان بهشتی کاشان انتقال یافت.
رئیس امور مناطق فوریت های پزشکی شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: ساعتی پیش از آن نیز در حادثه دیگری یک دستگاه موتورسیکلت واژگون و فرد آسیب دیده به بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل منتقل شد.
او اضافه کرد: علت این حادثه ها توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است اما با توجه به میزان ترددها از این مسیر، کمبود علائم راهنمایی و رانندگی به ویژه در پیچ های خطرناک و زیرسازی و عرض نامناسب جاده از علت های وقوع این حادثه ها می تواند باشد.
منطقه نمونه گردشگری مرنجاب که در 50 کیلومتری آران و بیدگل واقع است، به دلیل برخورداری از اقلیمی چهار فصل و جاذبه های گردشگری، گونه های جانوری و گیاهی گوناگون یکی از زیباترین نقاط کویری ایران محسوب می شود و سالانه هزاران نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی را میزبانی می کند.
حادثه های واژگونی خودرو در این منطقه تنها طی 2 ماه گذشته بیش از 20 نفر زخمی برجای گذاشته است.
شهرستان آران و بیدگل با 100 هزار نفر جمعیت در فاصله 215 کیلومتری اصفهان واقع می باشد.
خبرنگار: حسین منصوری فر** انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
7472/8123انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید