خانه / اخبار اجتماعی / 152مددجوی کمیته امداد ازخدمات دندانپزشکی رایگان بهره مند شدند

152مددجوی کمیته امداد ازخدمات دندانپزشکی رایگان بهره مند شدندبه گزارش روزیکشنبه ایرنا از کمیته امداد استان تهران، فرهود کاردی افزود: کلینیک خیریه دندانپزشکی سیار نورآوران سلامت وابسته به خیران بیمارستان چشم پزشکی نور تهران به مدت یک ماه در این نهاد مستقر بود.
وی با بیان اینکه تمامی خدمات این نهاد بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده و با اولویت قرار گرفتن رفع مشکلات ضروری خانواده‌های تحت حمایت ارائه شد، اظهارداشت : در این کلینیک خدماتی از قبیل کشیدن و ترمیم، معالجه ریشه، جرم گیری، پرکردن و عصب‌کشی دندان برای مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.
سرپرست کمیته امداد منطقه 14 تهران بیان کرد: اقلامی شامل مسواک، خمیردندان و نخ دندان به صورت رایگان واز محل اعتبارات بهداشتی به مددجویان مراجعه کننده به کلینیک سیار نورآوران اهداء شد.
وی همچنین به ارائه خدمات چشم پزشکی توسط کلینیک سیار نورآوران اشاره کرد و گفت: به زودی کانکس چشم پزشکی این خیریه با حضور متخصصین چشم پزشکی برای ویزیت، درمان دارویی،ارائه عینک رایگان به مددجویان متقاضی تحت حمایت این نهاد در محوطه کمیته امداد منطقه 14 تهران مستقر خواهد شد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار:امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247 / 1539انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید