خانه / اجتماعی / ‌108 عنوان برنامه ‌هفته بسیج در شهرستان نهبندان اجرا می‌شود

‌108 عنوان برنامه ‌هفته بسیج در شهرستان نهبندان اجرا می‌شودسرهنگ پاسدار علی شاهوردی روز شنبه در جمع خبرنگاران با تسلیت شهادت امام رضا(ع) و جان باختن تعداد زیادی از هموطنان در زلزله دلخراش غرب کشور افزود: برنامه های هفته بسیج با شعار محوری بسیج مظهر مردم سالاری دینی از 29 آبان ماه در این شهرستان آغاز می شود و با اجرای ویژه برنامه اجتماع بزرگ بسیجیان نماد شکوه و مقاومت در مصلی امام علی(ع) پنجم آذر ماه به پایان می رسد.
وی با بیان اینکه در طول هفته بسیج 108 عنوان برنامه در سه سطح، پایگاهی، حوزه ای و ناحیه ای اجرا خواهد شد، اظهار کرد: سیاست و تدابیر بسیج در موضوعات مختلف، اثر بخشی و کیفیت سازی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان گفت: دیدار با ائمه جمعه، افتتاح نمایشگاه مطیع ولایت، طرح های بسیج سازندگی و محرومیت زدایی، افتتاح قنات روستای سید مراد، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا، محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی، اجرای پیاده روی و برگزاری دعای ندبه از جمله برنامه هفته بسیج است.
وی برگزاری نشست های روشنگری، اعزام تیم های پزشکی، توزیع بسته های بهداشتی، حضور سازمان یافته بسیجیان در نماز جمعه، اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب، برگزاری زیارت عاشورا، سرکشی از خانواده های کم درآمد، اعزام مربیان صالحین به اردو، اجرای گشت های محله محور، برگزاری کارگاه مهارت زندگی برای دختران جوان، نمایش و اکران فیلم در روستاها، اجرای مسابقات ورزشی و شتر سواری را از دیگر برنامه های هفته بسیج ذکر کرد.
شاهوردی با تاکید بر اینکه هدف ما در بسیج کار برای مردم است افزود: به دنبال این هستیم تا نقش مردم در اجرای برنامه ها برجسته شود و در هفته بسیج هم این موضوع از اهمیت و و اولویت بسزایی برخوردار است.
وی مهمترین برنامه هفته بسیج امسال را گردهمایی بزرگ بسیجیان با عنوان شکوه مقاومت در شهرستان نهبندان ذکر کرد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
7216* 6054* خبرنگار- ابوذر تاجری * انتشار – مریم پنجابیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید