خانه / اجتماعی / یک نفر سرشاخه ناآرامی گرگان در بازداشت موقت برای تحقیقات بیشتر است

یک نفر سرشاخه ناآرامی گرگان در بازداشت موقت برای تحقیقات بیشتر استهادی هاشمیان امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این فرد سرشاخه اصلی بوده و باید تا اتمام تحقیقات در بازداشت بماند و تا آن هنگام هیچ وثیقه و سندی برای آزادی وی قابل قبول نخواهد بود.
وی با بیان این که بیش از یک صد نفر طی چند روز گذشته در گرگان بازداشت شدند، اضافه کرد: از این تعداد جمع زیادی قبول داشتند که حضورشان در تجمع ها که منجر به ناآرامی شده ناآگاهانه بوده است بنابراین بدون تشکیل هیچ پرونده قضایی آزاد شدند.
وی اظهار کرد: هم اکنون 25 نفر در بازداشت هستند که خانواده های آنان در حال آوردن سند و وثیقه برای آزادی موقت تا تکمیل پرونده قضایی برای رسیدگی قانونی به اتهاماتشان هستند.
رئیس دادگستری کل گلستان از خانواده ها خواست تا فرزندان خود را نسبت به مسائل پیش آمده بیشتر آگاه کنند چراکه اتفاقات و ناآرامی ها دسیسه و برنامه معاندین نظام است و از خارج کشور طراحی و برنامه ریزی می شود.
وی عنوان داشت: حضور اقشار مختلف مردم گرگان در راهپیمایی امروز همچون سایر نقاط کشور در محکومیت وقایع اخیر نشان داد که قاطبه ملت ایران بابصیرت و آگاه است و گرفتار نقشه های دشمن نخواهد شد.
رئیس دادگستری کل گلستان همچنین گفت: اگر فرد یا افرادی اعتراضی نسبت به عملکرد مسئولان نظام دارند بهتر است از راهکاری قانونی پیش بینی شده پیگیر اعتراض خود باشند.
3014/2729انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید