خانه / دسته‌بندی نشده / یک مشاور دیگر ترامپ برای ترک کاخ سفید آماده می شود

یک مشاور دیگر ترامپ برای ترک کاخ سفید آماده می شودبه گزارش ایرنا به نقل از تارنمای سی.ان.ان، «کیت شیلر/Keith Schiller» مدیر «عملیات های اتاق بیضی» کاخ سفید در دو هفته اخیر به نزدیکانش گفته که اواخر ماه سپتامبر یا اوایل ماه اکتبر از کاخ سفید می رود.
مسائل مالی دلیل اصلی شیلر برای رفتن است. حقوق سالانه وی در دولت ترامپ 165 هزار دلار است که این رقم کمتر از حقوق سالانه اش قبل از پیوستن به دولت بود.
شیلر در «سازمان ترامپ» سالانه 294 هزار دلار حقوق دریافت می کرد. هنوز معلوم نیست که آیا ترامپ شیلر را برای ماندن متقاعد می کند یا نه.
سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید درباره رفتن شیلر گفت این خبر «درست نیست.»
به نوشته سی.ان.ان، تصمیم شیلر برای خروج از کاخ سفید در حالی است که ترامپ یکی از وفادارترین و معتمدترین مشاورانش را در یک دوره پرفراز و نشیب از دست خواهد داد.
ژنرال جان کلی به تازگی به عنوان رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید منصوب شده است و انتظار می رود نظم را در دولت ترامپ برقرار کند.
در ماه های تعداد زیادی از مشاوران نزدیک و پرنفوذ ترامپ برکنار شده یا استعفا داده اند.
مایکل فلین مشاور امنیت ملی ترامپ، درک هاروی مشاور ارشد امور خاورمیانه در شورای امنیت ملی آمریکا، کتی والش معاون ستاد کارکنان کاخ سفید، استیو بنن مشاور استراتژیک کاخ سفید، جیمز کومی رئیس پلیس فدرال آمریکا، رینس پریبوس رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید، آنتونی اسکاراموچی مدیر ارتباطات کاخ سفید، شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید، ازرا کوهن واتنیک مدیر ارشد اطلاعات شورای امنیت ملی و ریچ هیگینز رییس دفتر برنامه ‌ریزی استراتژیک کاخ سفید از جمله کسانی هستند که دیگر در دولت ترامپ حضور ندارند.
شبک**9423**3404**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید