خانه / اجتماعی / یک سوم از بودجه مصوب شهرداری گالیکش تحقق یافته است

یک سوم از بودجه مصوب شهرداری گالیکش تحقق یافته استبه گزارش خبرنگار ایرنا، محمد حمیدی بعداز ظهر پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه شهرداران سابق و فعلی گالیکش افزود: از این مقدار هم 11 میلیارد و 200 میلیون ریال آن را دولت پرداخته و مابقی درآمد شهرداری بوده است.
وی با اشاره به واگداری جنگل دست کاشت نارودار در ضلع جنوبی شهر گالیکش از سوی منابع طبیعی به شهرداری این شهر برای ایجاد بوستان جنگلی، گفت: به دنبال این هستیم برای ایجاد این بوستان مبلغ دو میلیارد ریال اختصاص دهیم.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تا اوایل آبان ماه امسال 578نفر از نیروهای غیر رسمی شهرداری های استان گلستان به نیروهای رسمی تغییر وضعیت پیدا خواهند کرد.
وی افزود: تغییر وضعیت نیروهای غیر رسمی شهرداری ها با برگزاری آزمون انجام خواهد شد و در نظر است 10 نفر از نیروهای شهرداری گالیکش نیز تغییر وضعیت داده شوند.
حمیدی با تقدیر از حسینقلی فارسیانی سرپرست سابق شهردارری گالیکش، رمضان علی خسروی شهردار جدید را از فرزندان این شهر نام برد و افزود: او شهر را خوب میشناسد و مدیریت علمی را به عنوان رئیس دانشگاه آزاد تجربه کرده و میتواند محیط علمی و فرهنگی شهرداری و شهر را ارتقاداده و برنامه ریز خوبی باشد.
در پایان این مراسم که مشاور اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار کلاله، قشرهای مختلفی از معتمدین شهر و مسئولین حضور داشتند حکم رمضانعلی خسروی به عنوان شهردار جدید و لوح تقدیر حسینقلی فارسیانی سرپرست قبلی شهرداری گالیکش به آنان تقدیم شد.
/1860/7481
خبرنگار: یحیی فارسیانی ** انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید