خانه / اخبار اجتماعی / یازدهمین یادواره سرداران و 800 شهید بهشهربرگزار شد

یازدهمین یادواره سرداران و 800 شهید بهشهربرگزار شدبه گزارش خبرنگار ایرنا ، جانشین فرمانده انتظامی کشور در این مراسم با بزرگداشت نام و یاد شهدا گفت: پیشرفت و حیات جامعه ما در گرو خون شهدا است و باید در پاسداشت نام و یاد شهدا تلاش کنیم.
سردار اسکندر مومنی افزود : آنچه امروز امنیت جامعه را تضمین کرده است خون شهدا و گذشت و ایثار آنان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از این انقلاب است.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی اکنون از امنیت بسیار بالایی در منطقه برخوردار است ، ادامه داد : این امنیت امروز را مدیون شهدا و رزمندگانی هستیم که از جان خود گذشتند تا ما در آرامش و امنیت کامل باشیم و استمرار راه آنان مهم ترین وظیفه ماست.
جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت : دشمننان به فکر تفرقه در درون و از بین بردن اتحاد داخلی هستند و مسائلی همچون حقوق بشر دروغی بیش نیست و ما باید برای اتحاد بیشتر مسلمانان و جلوگیری از توطئه های دشمنان علیه کشور با دفاع از مرزهای مختلف اسلامی، امنیت همه جانبه را رقم بزنیم.
مومنی ادامه داد : باید بدانیم دشمن هیچگاه دست از دشمنی با ما بر نمی دارد و به تهاجم و غارت اموال و نفت و گاز مملکت ما می اندیشد و حفظ یکپارچگی و وحدت، تبعیت از رهبری، رواج روحیه شهادت طلبی و افزایش قدرت و توان داخلی مهم ترین وظیفه ما در قبال حفظ این انقلاب است.
وی همچنین با بزرگداشت نام و یاد آیت الله سید صابر جباری امام جمعه فقید بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری ، گفت : ایشان انسانی وارسته، متدین، با درایت، دارای خلوص نیت بود که با شناخت دقیق از مردم ، ولایتمداری و مردم داری در دل و جان ریشه دوانید.
مومنی افزود : وجود عالمانی همچون آیت الله شهید هاشمی نژاد و عالمان بزرگ دینی منطقه، سرداران مجاهد ابوعمار و مهرزادی و فرماندهان بزرگی همچون سردار ییلاقی برای شهرستان بهشهر نعمت بزرگی است که زندگی و شخصیت این بزرگواران باید الگوی زندگی جوانان امروز ما باشد.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده و 800 شهید تقدیم انقلاب کرده است.
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید