خانه / اجتماعی / کنده شدن سقف 2 مغازه، آتش سوزی علفزارها و سقوط کابل فشار قوی در انزلی

کنده شدن سقف 2 مغازه، آتش سوزی علفزارها و سقوط کابل فشار قوی در انزلیعلیرضا جعفرزاد راد شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: امروز هفت گزارش مردمی به شماره 125 مبنی بر وقوع حادثه در بندرانزلی اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان و تیم امداد و نجات به محل حادثه ها اعزام و در کمترین زمان ممکن عملیات لازم انجام شد.
وی افزود: بر اثر وزش باد شدید در بندرانزلی سقف 2 باب مغازه در خیابان میرزا کوچک بندرانزلی کنده شد که تیم واکنش سریع و ماموران آتش نشانی بلافاصله در محل حادثه حاضر و خدمات رسانی کردند.
جعفر زاد راد با اشاره به یک مورد آتش سوزی ضایعات گفت: سه مورد آتش سوزی علفزارهای حاشیه تالاب و خیابان ها نیز به سامانه 125 گزارش شد که ماموران آتش نشانی در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفای حریق ها اقدام کردند.
وی به دو مورد سقوط کابل فشار قوی بر روی 2 خودروی سواری در سطح شهر اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حوادث نیز علاوه بر اینکه صدمات جانی نداشت ، خسارت چندانی هم به خودروها وارد نشد.
معاون سازمان آتش نشانی انزلی همچنین از به دام انداختن یک مار غیر بومی در مقابل دیواره اداره آب بندرانزلی اشاره و اظهار کرد: این مار پس از به دام اندازی توسط آتش نشانان ، به اداره حفاظت محیط زیست بندرانزلی تحویل شد.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و 70 آتش نشان در سه ایستگاه آتش نشانی به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشاردهنده: کبیری
7471/2007انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید