خانه / اخبار اجتماعی / کشف 223 کیلوگرم مواد مخدر از یک دستگاه وانت پیکان در قم

کشف 223 کیلوگرم مواد مخدر از یک دستگاه وانت پیکان در قمبه گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی عصر سه شنبه در گفت و گویی افزود: ماموران پلیس راه آزادراه قم- تهران هنگام گشت زنی در کیلومتر 30، یک دستگاه خودرو وانت پیکان را به علت رانندگی نکردن راننده بین خطوط برای جلوگیری از تصادف احتمالی متوقف کردند.
وی اضافه کرد: با توجه به حالت غیر طبیعی راننده، خودرو مورد بازرسی قرار گرفت و با مشاهده چندین بسته مواد مخدر متهم دستگیر و وانت برای بازرسی بیشتر به مقر پلیس راه استان منتقل شد.
به گفته وی، 223 کیلوگرم تریاک در قالب 31 بسته که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، از این خودرو کشف شد و متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان شد.

** کشف محموله یک تنی قهوه قاچاق در کارگاه متروکه در قم
فرمانده انتظامی شهرستان قم نیز از کشف یک تن قهوه قاچاق به ارزش 500 میلیون ریال در قم خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر پاتوق خرده فروشان مواد مخدر و نگهداری کالای قاچاق در یک کارگاه متروکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 16 قم به محل اعزام شدند.
سرهنگ هادی دیده ور افزود: پس از صحت موضوع، ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی استان وارد کارگاه شدند و سه تن را در این رابطه دستگیر کردند.
وی با اشاره به کشف مقداری تریاک و همچنین آلات و ادوات استعمال مواد مخدر، اضافه کرد: پس از بازرسی از کارگاه حدود یک تن قهوه، 213 عدد قهوه ساز، 314 عدد لیوان چینی، 98 دستگاه دمنوش، 53 دستگاه آسیاب برقی، 200 عدد همزن کوچک و چهار عدد دستگاه گاز کوچک رومیزی فاقد برگه گمرکی و قاچاق کشف شد.
وی، ارزش کالاهای کشف شده را حدود 500 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: متهمان به همراه محموله قاچاق به مبادی مربوطه تحویل شدند.
/2085/ 1175 تنظیم کننده: سمیه حیدری ** انتشار: رضا علیمحمدیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید