خانه / اجتماعی / کشف 21 میلیارد ریال اموال مسروقه در کرمانشاه

کشف 21 میلیارد ریال اموال مسروقه در کرمانشاهبه گزارش خبرنگار ایرنا، سردار “منوچهر امان اللهی” روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از انهدام این پنج باند، 178 مورد سرقت کشف و 17 سارق در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پنج مورد از سرقت های کشف شده به عنف هستند، یادآور شد: عمده سرقت های انجام شده توسط این پنج باند سرقت از منزل، مغازه ، اماکن و وسایل داخل خودرو بوده است.
سردار امان اللهی افزود: اقدام های اطلاعاتی و عملیاتی به منظور شناسایی و دستگیری دیگر عوامل مربوط به این سرقت ها همچنان در دستور کار است.
وی یادآور شد: با راه اندازی قرارگاه مقابله با سرقت در پلیس آگاهی، شاهد افزایش عملکرد این پلیس تخصصی هستیم به گونه ای که از ابتدای سالجاری تاکنون نزدیک به 60 باند سرقت شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این مدت میزان کشفیات سرقت 20 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش و میزان وقوع سرقت هم 15 درصد کاهش یافته است.
سردار امان اللهی، اولویت دادن به کشف جرم، تعدیل نیرو از بخش های اداری برای خدمت دهی به مردم و برخورد سریع و جدی با جرایم را از مهمترین عوامل این موفقیت ها دانست.
7445/8066 خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید