خانه / اجتماعی / کشف 1،5 تن مواد مخدر همراه با دستگیری پنج قاچاقچی در سراوان

کشف 1،5 تن مواد مخدر همراه با دستگیری پنج قاچاقچی در سراوانبه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یکشنبه اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو، قصد جابه جایی مواد مخدر از شهرستان سراوان و انتقال به استان های مرکزی کشور را داشتند، مطلع شدند.
وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی ماموران، اعضای این باند در جنوب سیستان و بلوچستان شناسایی شدند و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: یگان های عملیاتی سراوان شب گذشته چهار دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را در مسیرهای فرعی شناسایی کردند و پس از ورود سوداگران مرگ به کمین، با آنان به صورت مسلحانه درگیر شدند.
سردار قنبری با اشاره به توقیف چهار دستگاه خودرو سبک حامل مواد مخدر، گفت: پنج قاچاقچی در این درگیری دستگیر و در بازرسی از خودروها، یک تن و 500 کیلوگرم تریاک و 2 قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست یابند.
به گزارش ایرنا سراوان با وسعتی حدود 13 هزار و 905 کیلومترمربع و 175 هزار و 728 نفر جمعیت، شرقی ترین شهرستان سیستان و بلوچستان است که در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان قرار دارد.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید