خانه / اجتماعی / کشف یک تن و 50 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان در ایرانشهر

کشف یک تن و 50 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان در ایرانشهربه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز دوشنبه اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان قصد جا به جایی و توزیع مواد مخدر را از مسیرهای فرعی ایرانشهر دارند، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده، بامداد امروز موفق به شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یکی از مسیرهای ورودی ایرانشهر شده و دستور ایست صادر کردند.
وی ادامه داد: قاچاقچیان با بی توجهی اقدام به فرار و تیراندازی به سمت پلیس کردند که ماموران پس از پیمودن مسافتی تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن 2 خودرو و دستگیری 2 قاچاقچی شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری همدستان این سوداگران، تصریح کرد: در بازرسی خودروها یک تن و 50 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات کشف شد.
سردار قنبری خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.
به گزارش ایرنا ایرانشهر در 340 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3042** 3213 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: اکبرنوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید