خانه / اجتماعی / کشف کالای ورزشی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در اهواز

کشف کالای ورزشی قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در اهوازبه گزارش پنج شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار ‘حیدر عباس زاده’ با اعلام این خبر گفت: در راستای حمایت از تولید داخل و اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کال و ارز ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری 2 دستگاه کامیون حامل بار قاچاق را در محور مواصلاتی ‘اهواز – اندیمشک’ شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنها را متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از 2 کامیون توقیف شده تعداد 2 هزار و 328 جفت کفش اسکیت،چهار هزار و 300 عینک شنا ، یک هزار و 185 عدد تخته اسکیت، یک هزار و 296 جفت دستکش ورزشی ، پنج هزار و 240 عدد قمقمه آب ، 780 عدد توپ ورزشی و 450 دستگاه کورنومتر فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.
فرمانده انتظامی خوزستان در ادامه با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را پنج میلیارد ریال برآورد کرده اند، اظهار کرد: در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: مبارزه با قاچاق و برخورد با قاچاقچیان در تمام نقاط استان یکی از اولویت های اصلی فرماندهی انتظامی استان خوزستان است.
7164/6002 خبرنگار : عاطفه جوادی **انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید