خانه / اجتماعی / پیش بینی 55 میلیارد ریال اعتبار برای عملیات اجرایی خروجی دوم سردشت

پیش بینی 55 میلیارد ریال اعتبار برای عملیات اجرایی خروجی دوم سردشت“نژاد جهانی” روز پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای ترافیک شهرستان، وضعیت ترافیکی سردشت را نامطلوب ارزیابی و اظهار کرد: سردشت شهری طولی بوده که تنها یک ورودی و خروجی دارد و بخشی از مشکلات ترافیکی ناشی از این موضوع است.
فرماندار سردشت در خصوص مشخصات فیزیکی طرح خروجی دوم شهر، افزود: این طرح به طول 4.5 کیلومتر به سمت جاده دسترسی سد سردشت ادامه می یابد و با نگاهی بلندمدت قابلیت توسعه به 2 باند را هم دارد.
وی دلایل کالبدی، فرهنگی و فضایی را از دیگر عوامل تاثیرگذار بر شرایط نامطلوب ترافیکی شهر عنوان کرد و گفت: وضعیت توپوگرافی، محیط داخل شهر، وجود خودروهای بدون پلاک، پارک به صورت دوبل، نبود پارکینگ اختصاصی در ساختمان هایی که در گذشته ساخته شده و نبود پارکینگ عمومی از جمله عواملی است که باید مورد توجه شهروندان و شهرداری قرار گیرد.
به گزارش ایرنا مکان یابی و استقرار میادین میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری، حذف فلکه انگور، اولویت بندی و جمع آوری دست فروشان و شغل های مزاحم در خیابان های پرتردد، تشکیل گروه های ارشادی برای فرهنگ سازی، ملزم شدن شورای اسلامی شهر به حذف جرایم پارکینگ و هدایت هدفمند آنها، حذف و تصحیح نقاط حادثه خیز از دیگر مصوبه های مهم جلسه شورای ترافیک سردشت بود.
شهرستان سردشت با 120 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان عربی و همجوار با شمال عراق قرار دارد.
7562/3093/3072
** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید