خانه / اخبار اجتماعی / پیدا شدن نوزادی سه روز در زرین شهر

پیدا شدن نوزادی سه روز در زرین شهرمحمد حسین صادقی رییس بهزیستی لنجان عصر جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ضمن تایید این خبر گفت: نوزاد پنجشنبه شب کنار دیوار اداره بهزیستی شهرستان لنجان رها شده بود که با هماهنگی مراجع قضایی به مرکز شبانه روزی شیرخوارگاه نرجس که تحت نظارت بهزیستی استان اصفهان است منتقل شد.
وی افزود: تا این لحظه خانواده نوزاد شناسایی نشده است اما تلاش برای یافتن خانواده این نوزاد دختر و بررسی علل و عوامل رها شدن او آغاز شده است .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنجان ابراز امیدواری کرد: با یافتن خانواده کودک و بررسی مشکلات آنها، نوزاد به آغوش گرم خانواده بازگردد.
و ی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا در خصوص وضعیت جسمانی کودک در هنگام پیدا شدن گفت: این دختر تازه رها شده بود که توسط عابرین پیدا شد و از نظر جسمی هیچ مشکلی نداشت.
او رها کردن فرزند و عدم حفظ و حراست از او مصداق کودک آزاری عنوان کرد.
این دومین مورد رها کردن نوزاد در شهرستان لنجان طی یکسال گذشته است ،نوزادی که قبلا در این شهرستان رها شده بود، همچنان در شیرخوارگاه نرجس نگهداری می شود. شهرستان لنجان با 263 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.پ/7139 خبرنگار: محسن سلیمیان ** انتشار: سلطانمرادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید