خانه / اجتماعی / پلیس کردستان امسال 110هزار عملیات انجام داده است

پلیس کردستان امسال 110هزار عملیات انجام داده استبه گزارش خبرنگار ایرنا سرتیپ دوم مسعود خرم نیا روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک یگان های نیروی انتظامی افزود: در این مدت 190 هزار تماس با یگان های پلیس در سراسر استان صورت گرفت.
وی اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی مقابله با قاچاق گسترش یافت و با کشف 740 میلیارد ریال اقلام مختلف کالای قاچاق در 6 ماهه اول امسال در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش 18 درصدی کشفیات قاچاق بوده ایم.
فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: در این مدت یک درصد سرقت ها کاهش یافته و 87 درصد از جرائم و سرقت ها کشف شده و در حوزه فضای مجازی 97 درصد جرائم کشف شده است.
خرم نیا افزود: امنیت هدیه و پاداشی است که خداوند به مجاهدین فی سبیل الله و مردم شریف اهدا کرده است و همه باید از آن پاسداری کنند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در این آیین گفت: ایران امروز از لحاظ سیاسی، نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی کشوری مقتدر است و به مرکز امنیت، صلح و دوستی برای جهان تبدیل شده است.
ماموستا فایق رستمی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی کشور در همه میدان ها دانشگاه نظم، آموزش، فداکاری و ایثار بوده اند.
وی اظهار کرد: نیروهای نظامی و انتظامی ما برای تامین و حفظ امنیت شب و روز نمی شناسد.
وی نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران را پیرو مکت حضرت رسول اکرم دانست و ادامه داد: این نیروها در سنگر دفاع هم عبادت و اطاعت خداوند را ترک نمی کنند.
وی افزود: مردم ما حیله و مکر دشمن را شناختند و چه در زمان جنگ و چه در حال حاضر استقامت کردند.
ماموستا رستمی گفت: در سایه فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی مردم در امنیت به سر می برند.
13 مهر در تقویم جمهوری اسلامی به عنوان روز نیروی انتظامی نامگذاری شده و هرسال به منظور قدردانی از زحمات این نیرو به مدت یک هفته برنامه های مختلفی تحت عنوان هفته نیروی انتظامی برگزار می شود.
خبرنگار: امید بهمنی / ** انتشار دهنده: عبدالله رحمانی
6108/ 3020انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید