خانه / اجتماعی / پلمپ یک واحد صنفی در سرپل ذهاب به علت عرضه گوشت خوک به مشتریان

پلمپ یک واحد صنفی در سرپل ذهاب به علت عرضه گوشت خوک به مشتریانمحمد صادقی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مجرمانه یک قصابی در سرپل ذهاب، نیروهای یگان محیط زیست این شهرستان موضوع را با مقام قضایی مطرح کردند.
وی افزود: متهم، گوشت خوک را پس از پاک کردن و بسته بندی، با الصاق پرچسب به عنوان گوشت گاو منجمد برزیلی آن را در بین مردم به فروش می رساند.
وی بیان کرد: با بازرسی صورت گرفته ، مقداری گوشت خوک از این واحد قصابی کشف و ضبط شد که با محرز شدن تخلف، صاحب قصابی دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی معرفی شد.
دادستان عمومی و انقلاب سرپل ذهاب اضافه کرد که فرد دستگیر شده با قرار تامین کیفری ، آزاد شده است و تحقیقات بیشتر در این زمینه همچنان ادامه دارد.
صادقی از اقشار مختلف مردم خواست گوشت مورد نیاز خود را فقط از مراکز عرضه مجاز با نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه و در زمان خرید به مهر بهداشتی درج شده روی لاشه، دقت کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی ، مراتب را از طریق تماس با پلیس 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.
سرپل ذهاب با بیش از 90 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.
7079/7399/3033 خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی **انتشار دهنده:فرزاد نویدیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید