خانه / اجتماعی / پرداخت تسهیلات اشتغال تا سقف 500 میلیون ریال به مددجویان کمیته امدادامام (ره) گیلان

پرداخت تسهیلات اشتغال تا سقف 500 میلیون ریال به مددجویان کمیته امدادامام (ره) گیلانبه گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی فرمانداری آستارا به ایرنا؛ علیرضا محمدی در نشست با فرماندار این شهرستان با بیان این که همه ساله تسهیلات خوبی به منظور حمایت از مددجویان و اشتغال پایدار آنها در اختیار کمیته امداد شهرستان ها قرار می گیرد افزود:
آستارا دارای ظرفیت های خوبی است و امیدواریم با نگاه مسئولان محلی و اجرای طرح های اشتغال کمیته امداد امام (ره)، برای اشتغال مددجویان آن گام های بلندی برداشته شود.
فرماندار آستارا نیز در این نشست گفت: باید وابستگی مدد جویان به دریافت کمک های نقدی کمتر شود و در این شهرستان قابلیت های بسیاری برای اشتغال زایی وجود دارد اما نیازمند ارائه الگو های مناسب است و کمیته امداد امام (ره) می تواند این ظرفیت ها را شناسایی و طرح هایش را در آنها اجرا کند.
یونس رنجکش ادامه داد: بسیاری از طرح ها با حداقل امکانات و اعتبار قابل اجراست و می توان از مهارت های مددجویان برای اشتغال و تولید درآمد پایدار استفاده کرد.
وی اظهار کرد: فرمانداری آستارا از طرح های کمیته امداد امام (ره) در اشتغال زایی، ساخت مسکن محرومان و کمک به نیازمندان حمایت می کند و بهترین روش اشتغال، بهره مندی از ظرفیت های بوم گردی در روستاهاست.
چهار هزار و 700 نفر در قالب 2 هزار و 601 خانوار در آستارا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
دریافت خبر: یوسف هدایتی**انتشار دهنده: بابایی
7105 / 7124 /6030انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید