خانه / اجتماعی / وقوع دو حادثه تصادف در بندرانزلی یک مصدوم بر جا گذاشت

وقوع دو حادثه تصادف در بندرانزلی یک مصدوم بر جا گذاشتعلیرضا جعفرزاد راد شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: با گزارش مردمی به سامانه 125 مبنی بر وقوع تصادف زنجیره ای در کیلومتر 10 جاده انزلی به رضوانشهر در محدوده روستای سنگاچین ، ماموران آتش نشانی و تیم امداد و نجات بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: این تصادف بین یک دستگاه کامیون خاور و یک دستگاه وانت نیسان و خودروی سواری پراید رخ داده بود که خوشبختانه هیچ گونه صدمات جانی در پی نداشت.
جعفر زاد راد خاطر نشان کرد: در این عملیات از دو دستگاه خودروی آتش نشانی ، هشت آتش نشان و یک دستگاه خودروی واکنش سریع استفاده شد.
معاون عملیات آتش نشانی بندرانزلی به وقوع تصادف یک دستگاه تاکسی شهری با عابر پیاده اشاره و اظهار کرد: در این حادثه تاکسی شهری با خانمی حدود 65 ساله بعد از پل غازیان و در محدوده پیچ مصلی بندرانزلی برخورد کرد که عابر از ناحیه پا و بینی دچار شکستگی شد و از ناحیه صورت نیز آسیب دید که با کمک تیم اورژانس، به بیمارستان منتقل شد.
جعفر زاد راد همچنین یاد آور شد : در انجام این عملیات نیز از یک دستگاه خودروی واکنش سریع و سه آتش نشان استفاده شد.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و 70 آتش نشان در سه ایستگاه آتش نشانی در این شهر ساحلی به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشاردهنده:کبیری
7471/2007انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید