خانه / اخبار اجتماعی / وزیر کار:ناامنی شغلی زنان مرا رنج می دهد

وزیر کار:ناامنی شغلی زنان مرا رنج می دهدبه گزارش ایرنا ، علی ربیعی روز شنبه در آیین نکوداشت خدمات شهیندخت مولاوردی معاون پیشین رئیس جمهوری در امور زنان افزود: امنیت شغلی زن ، بارداری و شیر دادن به کودک در مساله شغل زنان از دیگر مسائل آنان به شمار می رود .
وی ادامه داد: همچنین زنانی که دچار محدودیت های حرکتی هستند نیز با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
وزیر کار با قدردانی از خدمات شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور در حوزه زنان گفت: دنیای سیاست آدم ها را آنچنان که هستند ، نمی بیند و متاسفانه جریان رسانه سیاست زده نیز اینگونه است و آدم ها بازگویه و بازساخته می شوند.
ربیعی اضافه کرد: معیار ارزیابی ما امروز تغییر کرده است و شاخص و معیاری نداریم و نقطه ضعف ها و نقطه قوت ها در لابلای هیاهوها بیان می شود.
وی گفت: هر کار اجتماعی که به سیاست نزدیک می شود دچار بی رحمی سیاست نیز می شود. به نظرم مولاوردی در مسئولیتی که داشتند آثار و کارهای او مشخص است. او نسبت به مسائل زن حساس بود؛ اگر در جایی که تقدم و تاخر سیاسی وجود دارد باید به آن مسائل حساس باشیم که مولاوردی به حوزه زنان حساسیت داشت و همه جا آن را دنبال می کرد.
وزیر کار افزود: تلاش‌های مولاوردی در دولت یازدهم نشان داد که شایستگی‌ها به جنسیت افراد ربطی ندارد؛ در تمام مدت می‌دیدم که مولاوردی در حوزه مسئولیت‌های خود حرص می خورد و همین شاخص اندازه گیری ‘حرص خوردن’، پشتکار و دلسوزی افراد را نشان می دهد.
ربیعی در ادامه به حادثه تصادف دانش آموزان هرمزگانی اشاره کرد و گفت: شاید در چندسال اخیر برای بار سوم باشد که حوادث اینچنینی رخ می دهد. امیدوارم بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که افراد نخبه ما در شرایط بهتری زندگی کنند و حمل و نقل بهتری داشته باشند.
به گزارش ایرنا، حادثه واژگونی دانش آموزان دختر اهل استان هرمزگان در حوالی قلعه بیابان بخش رستاق داراب فارس ، 9 کشته و 34 مصدوم به دنبال داشت.
اجتمام**9185**1569**خبرنگار: سادات حسینی خواه **انتشار: علی حبیبی
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید