خانه / دسته‌بندی نشده / وبینار «راهکارهای ورود و ماندگاری در بازار کار مهندسی عمران»

وبینار «راهکارهای ورود و ماندگاری در بازار کار مهندسی عمران»

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، رشته مهندسی عمران به دلیل داشتن رشته‌ها و گرایش‌های متنوع از بازار کار مناسبی برخوردار است، البته این به شرطی است که دانشجویان در دوران تحصیل به دنبال پژوهش، تحقیق و یادگیری بوده و مهارت، علم و اطلاعات کافی را در زمینه با رشته تحصیلی‌شان کسب کرده باشند.

راهکارهای موفقیت در رشته مهندسی عمران و بازار کار رشته عمران در سال‌های اخیر نیازمند یادگیری مهارت‌های مختلفی است. دیگر با روش‌های قدیمی و صرف تحصیلات دانشگاهی نمی‌توان در رشته عمران موفق شد. مهارت‌های ضروری جهت وارد شدن به بازار کار عمران در گرایش‌های مختلف مدیریت ساخت، آب، خاک، سازه و غیره جهت پیدا کردن شغل مناسب در این رشته نیازمند دو جنبه مهم، طراحی و اجرا است. برای وارد شدن به جنبه طراحی باید نرم‌افزارهای تخصصی فرا گرفته شده و روش‌های مختلف و متنوع طراحی هم یاد گرفته شود اما وارد شدن به اجرای پروژه نیازمند یادگیری نرم افزارها نیست و آنچه در اجرای پروژه های عمران موفق عمل می‌کند، تجربه کاری در کنار یادگیری مدیریت و برنامه‌ریزی پروژه در تمام حوزه‌های فعالیت‌های اجراست.

وبینار «راهکارهای ورود و ماندگاری در بازار کار مهندسی عمران» با ارائه مهندس محمد کرایلوف، روز دوشنبه ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۲۱:۳۰ در صفحه اینستاگرام انجمن علمی به صورت زنده برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آیدی elmi_civil @ و کانال انجمن به آدرس anjoman_elmi_kntu@ مراجعه کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید