خانه / اجتماعی / واژگونی مینی بوس در مازندران 14 زخمی بر جای گذاشت

واژگونی مینی بوس در مازندران 14 زخمی بر جای گذاشتبه گزارش خبرنگار ایرنا ، این حادثه حوالی ساعت 20 پنجشنبه شب رخ داد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : این سانحه در کیلومتر چهار جاده ساری به قائمشهر و پس از آن رخ داد که یک دستگاه خودرو سواری سمند به علت نامعلومی از ناحیه سپر جلو به سپر پشت مینی بوس برخورد کرد و سبب شد تا مینی بوس از مسیر منحرف شده و به پهلوی راست واژگون شود.
سرهنگ علیرضا قدمی افزود : پس از وقوع این سانحه، راننده سمند و عامل این تصادف از صحنه متواری شد.
وی گفت که علت دقیق حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
سخنگوی اورژانس مازندران هم گفت که حادثه را شاهدان عینی ساعت 19 و 42 دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس استان اطلاع دادند و بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس از پایگاههای اورژانس فرهنگ ، راهبند ، اسماعیلی ساری و خیابان کارگر و ارطه قائمشهر به محل اعزام شدند .
ذکریا اشکپور افزود : مصدومان این حادثه به بیمارستان های امام خمینی (ره) ساری و بیمارستان های رازی و ولیعصر قائمشهر منتقل شدند تا کارهای درمانی مورد نیاز بر روی آنها انجام شود .
شامگاه 14 آبان ماه جاری هم یک دستگاه اتوبوس مسافربری تهران به گرگان در منطقه دوگل واقع در جاده سوادکوه واژگون شده بود که 13 کشته و 25 زخمی در پی داشت.
جاده قائمشهر – ساری از پر تردد ترین جاده های استان مازندران است .
استان مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد .
بارش باران از شب گذشته باعث لغزندگی و کاهش دید رانندگان شده است که این امر می تواند در بروز تصادفات رانندگی تاثیر گذار باشد .
خبرنگاران : فاطمه قنبری قادیکلایی و مهدی غلامی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
2096/1654/7327انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید