خانه / اجتماعی / هشت مصدوم بر اثر برخورد 2 خودرو در کبودرآهنگ

هشت مصدوم بر اثر برخورد 2 خودرو در کبودرآهنگداوود مرادی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال بروز این سانحه رانندگی، شهروندی ساعت 18 و 20 دقیقه با سامانه 115 تماس گرفته و درخواست آمبولانس می کند.
وی اضافه کرد: عوامل اورژانس در کمتر از چهار دقیقه در محل حادثه حاضر شدند و عملیات رها سازی مصدومان گرفتار در داخل خودرو و تریاژ آغاز شد.
مسئول منطقه اورژانس کبودرآهنگ ادامه داد: با توجه به بالا بودن شمار مجروحان، از اورژانس مستقر در منطقه علیصدر نیز درخواست امداد رسانی و اعزام آمبولانس شد.
مرادی ادامه داد: پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط عوامل اورژانس، هشت تن از مصدومان به درمانگاه گل تپه منتقل شدند.
وی گفت: با توجه به شدت جراحات وارده، هفت تن از مجروحان توسط چند دستگاه آمبولانس گل تپه، علیصدر و هلال احمر به بیمارستان بعثت شهر همدان اعزام شدند.
به گزارش ایرنا، در طرح زمستانی همدان 350 نیروی فوریت های پزشکی با یکصد دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد مشارکت دارند.
ماهانه سه هزار و 500 تا چهار هزار ماموریت شهری و جاده ای توسط مرکز فوریت های پزشکی همدان انجام می شود که 80 درصد ماموریت های غیر ترافیکی و 20 درصد ماموریت ها مربوط به سوانح و تصادفات است.
7526/2090
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید