خانه / اجتماعی / نیم تن مواد مخدر در رودبار جنوب کشف شد

نیم تن مواد مخدر در رودبار جنوب کشف شدسرهنگ رضا فیروز بخت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شامگاه گذشته یگان تکاوری 115 امام جواد (ع) زهکلوت در این منطقه پس از درگیری مسلحانه موفق به کشف مقداری مواد مخدر شد.
وی تصریح کرد: پس از فعالیت اطلاعاتی شبانه روزی از جابجایی محموله نیم تنی تریاک از مسیر زهکلوت رودبار جنوب مطلع شدیم و با تلاش خستگی ناپذیر یگان تکاوری 115 امام جواد (ع) زهکلوت این محموله توقیف شد.
وی ادامه داد: در این عملیات مسلحانه یک دستگاه خودروی پژو 405 که سابقه سرقت مسلحانه دارد و دارای 2 پلاک سرقتی از شهرستان جیرفت بوده، توقیف و 2 نفر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی رودبار جنوب بیان کرد: سبزپوشان عرصه نظم و امنیت اجازه جولان دادن به سوداگران مرگ را نخواهند داد.
وی بهترین راه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر و اعتیاد را فعالیت های فرهنگی برشمرد و گفت: در این زمینه با روحیه جهادی و مشارکت همه دستگاه ها و مردم باید فعالیت کرد تا شاهد خروجی خوبی در جامعه باشیم از این رو باید زمینه مشارکت همه را در این زمینه فراهم کنیم.
استان کرمان با توجه به شرایط خاص جغرافیایی به عنوان گلوگاه ترانزیت قاچاق مواد مخدر محسوب می شود و با تقدیم تعداد زیادی از شهدا همواره در خط مقدم مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر قرار دارد.
شهررستان رودبار جنوب با مساحت 13 هزار و 200 کیلومتر مربع و جمعیت 105 هزار و 992 نفر در فاصله 333 کیلومتری از مرکز کرمان واقع شده است.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشاردهنده: نجمه حسنی*
7450/3029انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید