خانه / دسته‌بندی نشده / نگاهی بر راه پیچ و خم تـرویـج عـلـم در ایـران

نگاهی بر راه پیچ و خم تـرویـج عـلـم در ایـران

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، «تاج‌داران در جدال با ویروس تاج‌دار»، «جامانده از ترویج»، «نگاهی بر راه پیچ و خم ترویج علم در ایران»، «به صرف فنجانی چائی به سبک مروجان علم»، «همه گیری کروناUT-TED را از پا نینداخت» و «دنیای باکتریایی روده» از جمله مطالبی است که در این شماره می‌خوانیم.

«مغز وسوسه‌هایمان را کنترل میکند یا وسوسه‌ها مغزمان را؟»، « بمب‌های الکترومغناطیسی؛ حمله خاموش»، «این دگرگونی سریع‌تر از تاریخ است؛ از چیستی تغییرات اقلیم تا آمادگی» ،«پلاستیک: فرصت یا تهدید؟”«سگ های ولگرد: چالش‌ها و راهکارها»، «قاتل خاموش»، «تحصیل؛ تفریح یا حرفه؟»، «عقلانیت شالوده مهاجرپذیری» رهایی از خود کاذب «بحران هویت جوان ایرانی؛ مهر فراموش شده»، «فوتبال یاقدرت نرم» عنوان مطالب دیگری است که در شماره پنجم نشریه «دلتا» انتشار یافته است.

نشریه «دلتا» به صاحب امتیازی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران و مدیرمسئولی علی‌اصغر خلیل خلیلی و سردبیری فاطمه سخاوت به صورت فصلنامه منتشر می‌شود.

گفتنی است؛ نشریه «دلتا» پیش از این با نام UTTED، به صاحب امتیازی انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران و مدیرمسئولی علی‌اصغر خلیل خلیلی و سردبیری فاطمه سخاوت فعالیت ‌می‌کرد که در اردیبهشت امسال به دلتا تغییر نام داد.

علاقه‌مندان  برای دریافت فایل نشریه می توانند به سامانه  uttedsj.ut.ac.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید