خانه / دسته‌بندی نشده / نود و هفتمین شماره هفته نامه خط حزب الله منتشر شد/مبارزه ادامه دارد

نود و هفتمین شماره هفته نامه خط حزب الله منتشر شد/مبارزه ادامه داردبه گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، دوشنبه‌ هفته‌ گذشته بود که رهبر انقلاب در دیدار با طلاب استان تهران فرمودند: «باید مبارزه کرد؛ بدون مبارزه هیچ‌چیز به دست نمی‌آید… البتّه معنای مبارزه، [گفتنِ] «زنده باد مرده باد نیست.» به همین جهت سخن هفته‌ی این شماره از نشریه، به چگونگی تداوم یافتن انقلاب، مجاهدت، گفتن، فکر کردن و متشکّل شدن در این راه از منظر رهبر انقلاب پرداخته است.
در این شماره خط حزب الله همچنین، حاشیه‌نگاری‌های خط حزب‌الله از دیدار 3 ساعته‌ رهبرانقلاب با طلاب تهران با تیتر «شیرین و لذت بخش» منتشر شده است. دیداری که مهم‌ترین خصوصیت آن، صراحت و بی‌واسطه سخن گفتن با رهبر انقلاب بود.
شنبه‌ گذشته همین هفته بود که هیأت دولت دوازدهم با رهبر انقلاب دیدار کردند. دیداری که رهبر انقلاب در آن توصیه‌هایی به دولت دوازدهم کردند که یکی از مهم‌ترین آن توصیه‌‌ها خلاص شدن دولت از اقتصاد نفتی بود. به همین منظور گزارش این شماره خط حزب‌الله، با عنوان «چرخش از اقتصاد نفتی به اقتصاد مردمی»، به جهت‌گیری اقتصادی رهبر انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی کشور ‌پرداخته است.
در بخش روایت تاریخی نیز ابتکار امام خمینی رحمه‌الله‌علیه برای نگارش پیام حج، 16 سال پیش از انقلاب اسلامی به روایت رهبر انقلاب منتشر شده است.
نود و هفتمین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح سردارشهید رئیسعلی دلواری تقدیم شده است.
شبد**1953** 1010
**تنظیم کننده:مرتضی شحنه**انتشار دهنده:حسن معظمیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید