خانه / دسته‌بندی نشده / نخستین هکتون مجازی برای حل چالش‌های مرتبط با کووید ۱۹ برگزار می شود

نخستین هکتون مجازی برای حل چالش‌های مرتبط با کووید ۱۹ برگزار می شود

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، هکتون یا فن آوری های همگرا (Hackathon)یک رویداد فناوری اطلاعات است که در آن شرکت‌کننده‌ها در قالب تیم‌های مختلف برای حل مشکلات روز جهان راه‌حل‌های نوین و اقتصادی ارائه می‌دهند. فرآیند اجرایی هکتون به دو فاز کلی تقسیم می‌شود؛ فاز نخست، اجرای رویداد سه روزه‌ی هکتون می‌باشد و فاز دوم، بازه‌ی زمانی چندهفته‌ای پس از رویداد است که طی آن ارتباط بین تیم‌های شرکت‌کننده و شتاب‌دهنده‌ها و سازمان‌ها در این حوزه در راستای پرورش ایده‌ها و پیش برد پروژه شکل می‌گیرد، است.

این برنامه در واقع فراخوان ایده ها،طرح ها و محصول یا خدمات نواورانه با محوریت مقابله با کرونا در حوزه های مختلف علوم پایه،علوم زیستی،پزشکی،مهندسی،علوم انسانی(اقتصاد،روانشناسی، اجتماعی،ترویجی،سیاست گذاری) است.

بهداشت و درمان(پیشگیری و بهداشت، تشخیص ، درمان)، فنی و مهندسی (فن آوری اطلاعات ،و مهندسی رباتیک )و علوم انسانی (سیاسیت گذاری و مدیریت، فرهنگی و اجتماعی) سه حوزه  پیشنهادی برای شرکت در این برنامه است.

هکتون کووید-۱۹، از چهارشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۴ ، شروع و جمعه ۲۴ مرداد ساعت ۱۲ به پایان می رسد و اسامی برندگان در برنامه اختتامیه که ساعت آن در روز جمعه مشخص می شود اعلام  خواهد شد.
علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک https://berctmu.ir و آیدی تلگرام Tmustemcellregenerativemed@ مراجعه کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید