خانه / اجتماعی / نخستین محموله کمک های کمیته امداد همدان به مناطق زلزله زده ارسال شد

نخستین محموله کمک های کمیته امداد همدان به مناطق زلزله زده ارسال شدبه گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان، پیمان ترکمانه افزود: با توجه به نیاز هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده، کمیته امداد استان همدان آماده پذیرش کمک‌های نقدی و غیرنقدی بشر دوستانه مردم استان است.
وی با بیان اینکه این کمک‌ها در راستای تأمین نیازهای مردم مناطق زلزله زده به استان‌های غربی ارسال می‌شود، عنوان کرد: 70 هزار چادر نیز از سوی جمعیت هلال‌احمر تهیه شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان افزود: شهروندان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را نظیر پتو، مواد غذایی بسته‌بندی شده و فاسد نشدنی و البسه گرم و نو را به دفاتر کمیته امداد استان تحویل دهند.
ترکمانه گفت: همچنین شماره حساب 0109500950005 نزد بانک ملی یا شماره کارت 6037991899696672 آماده واریز کمک‌های نقدی شهروندان برای کمک‌رسانی و ارائه خدمات به شهروندان مناطق زلزله زده است.
به گزارش ایرنا، زلزله ای شب گذشته – یکشنبه – به بزرگی 7.3 ریشتر در شرق عراق و در نزدیکی قصرشیرین رخ داد که لرزش آن تا تهران و استان های مرکزی ایران احساس شد.
بر اساس آخرین آمارها این زلزله 430 کشته و افزون بر 6هزار و 700 مصدوم داشته است و بیشترین خسارت ها مربوط به شهرستان سرپل ذهاب می شود.
7523/2090
خبرنگار: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید