خانه / دسته‌بندی نشده / نخستین دوره مسابقه «ارائه دانشجویی» برگزار می‌شود

نخستین دوره مسابقه «ارائه دانشجویی» برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، یکی از فاکتورهای پژوهش خوب علاوه بر موضوع، محتوا و نوآوری آن پژوهش، ارائه شایسته و مناسب آن است. بر این اساس مسابقه ارائه دانشجویی برای تقویت این مهارت در دانشجویان برگزار می‌شود.

دانشجویان داوطلب برای حضور در مسابقه موظفند یک فایل چکیده مرتبط با رشته تحصیلی خود آماده کرده و در مهلت زمانی تعیین شده، هنگام ثبت نام در مسابقه، فایل چکیده را به آدرس رایانامه sbubiotechnology.competitions@gmail.com ارسال کنند.  چکیده‌های ارسالی به داوران ارجاع داده شده و از نظر قالب نگارش، صحت و ارزش علمی مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند و پس از بررسی پروپوزال‌ها و اعلام نتایج، دانشجویان برگزیده باید فایل پاورپوینت ارائه مقاله خود را تاریخ مقرر شده آماده کرده و ارسال کنند.

در روز برگزاری مسابقه، شرکت‌کنندگان باید با آمادگی و تسلط کامل در مدت زمان ۵ دقیقه، پژوهش‌های خود را بر اساس فایل چکیده ارسال شده ارائه داده و همچنین به مدت ۳ دقیقه به پرسش‌های داوران پاسخ دهند.

در این مرحله داوری بر اساس نوع ارائه، فن بیان، انتقال صحیح و کامل مطلب، کنترل جو سالن، ارتباط چهره به چهره و… صورت می‌گیرد.

شرکت در این مسابقه برای کلیه دانشجویان در تمامی رشته‌ها امکان‌پذیر است و علاقه‌مندان تا ۱۵ خرداد فرصت دارند چکیده پروپوزال خود را ارسال کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید