خانه / اجتماعی / میزگرد بررسی بایدها و نبایدهای اجرای طرح ‘بی آر تی’ توسط ایرنا قزوین برگزار شد

میزگرد بررسی بایدها و نبایدهای اجرای طرح ‘بی آر تی’ توسط ایرنا قزوین برگزار شدبه گزارش ایرنا، در این میزگرد با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به چالش‌های پیش روی اجرای طرح بی آر تی یا همان اتوبوس های تندرو پرداخته شد و طرح های ترافیکی ، تسهیل امور وسایل نقلیه عمومی و کاهش بار ترافیکی شهر و هزینه بر بودن این برنامه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در این میزگرد که در شورای اسلامی شهر قزوین برگزار شد،حکمت الله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین، مهدی عبدالرزاقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای شهر، مهدیه سادات قافله باشی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و هنری شورای اسلامی شورای شهر و منیره قوامی رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر برگزار شد.
در این نشست زهرا یوسفی نایب رییس شورای شهر و سعید دقیقی ریس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر قزوین نیز حضور داشتند.
اجرای طرح بی آر تی یکی از مصوبه های شورای عالی ترافیک است که در زمان شورای چهارم در قزوین مصوب شده و قرار است مرحله نخست آن از انتهای بلوار امام خمینی ره (نوروزیان) شروع و تا میدان آزادی (سبزه‌ میدان) ادامه پیدا کند.
این طرح که باید تا مرحله تکمیلی به محله راه آهن در جنوب شهر قزوین برسد هنوز برای اجرا در مرحله اول با اما و اگرهایی روبرو است.
مشروح گفت و گوهای مربوط به این میزگرد در روزهای آینده بر روی سایت ایرنا قزوین منتشر خواهد شد.
7389*3013
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید