خانه / اجتماعی / مه و برف پراکنده در جاده های خراسان رضوی

مه و برف پراکنده در جاده های خراسان رضویابوالفضل حسینی عشرت آباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف پراکنده در جاده های قوچان – درگز در محدوده گردنه تیوان، جاده جوین – جغتای و تربت جام – صالح آباد در محدوده گردنه کله مند گزارش شده است.
وی اظهار کرد: همچنین این بارشها بصورت برف پراکنده در حوزه شهرستانهای بینالود بویژه منطقه طرقبه، نیشابور و چناران می باشد.
وی گفت: پدیده مه گرفتگی در مسیر باغچه – تربت حیدریه در گردنه های خماری و رباط سفید و جاده باغچه – نیشابور در محدوده شریف آباد و جاده قوچان – درگز در محدوده زوباران، دید رانندگان را محدود کرده است.
حسینی افزود: سرمای هوا صبح فردا موجب یخ زدگی و لغزندگی سطح جاده های استان خواهد شد لذا از ساعات نخستین بامداد فردا نیروهای راهداری برای انجام عملیات شن و نمک پاشی در جاده ها در آماده باش هستند.
وی اظهار کرد: هم اکنون جاده های خراسان رضوی باز است و رفت و آمد در آنها به صورت عادی و روان جریان دارد.
وی گفت: رانندگان می توانند از طریق شماره تلفنهای 33411000 و 141 اطلاعات لازم را در باره مسیرهای مورد نظر از مرکز مدیریت راهها دریافت کنند.
خراسان رضوی دارای 20 هزار و 483 کیلومتر جاده است که 6 هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است.
خبرنگار: ناصر اسدزاده هروی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
3221 / 6053انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید