خانه / اجتماعی / معرفی شهردار منتخب شورای شهر گرگان به وزارت کشور

معرفی شهردار منتخب شورای شهر گرگان به وزارت کشوربه گزارش خبرنگار ایرنا در بیست و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر گرگان که شنبه شب به صورت غیر علنی در سرسرای این نهاد مردمی برگزار شد، دادبود با 7 نظر موافق از میان 9 رای اعضا به عنوان شهردار انتخاب و برای صدور حکم‌ به وزارت کشور معرفی شد.
دادبود دانشجوی مقطع دکترای برنامه ریزی شهری است و در رزومه کاری خود سوابقی همچون معاونت عمرانی استانداری گلستان؛ مدیر کلی دفتر فنی استانداری مازندران، ریاست هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریها و رییس ستاد مدیریت مصرف انرژی استان گلستان را دارد.
اعضای شورای شهر گرگان تابستان 96 پس از برکناری حسین صادقلو، مهدی باقری را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و پس از بررسی کارنامه 51 گزینه؛ سیدمحمدعلی ثابت قدم‌ را به عنوان شهردار منتخب به وزارت کشور معرفی کردند که صلاحیت وی مورد تایید قرار نگرفت.
شهرداری گرگان اگرچه از پردرآمدترین شهرداریهای کشور است اما همواره در ادوار مختلف با چالش هایی مواجه بوده و بر اساس نظر برخی کارشناسان علاوه بر وضعیت نامناسب مبلمان شهری و طرحهای عمرانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز کارنامه ایده آلی نداشته است.
3014/2729
* خبرنگار: مجید میهن دوستانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید