خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقه خاطره‌نویسی «قـاب چـهـلم ایـثـار» برگزار می‌شود

مسابقه خاطره‌نویسی «قـاب چـهـلم ایـثـار» برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا،  معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با همکاری مجمع تخصصی کانون‌های ادبی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مناسبت «چهلمین سالگرد دفاع مقدس» مسابقه خاطره‌نویسی «قاب چهلم ایثار» برگزار می‌کند. علاقمندان می‌توانند از ۲۵ تیر ماه تا ۱۵ مردادماه سال جاری، آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

 این مسابقه خاطره‌نویسی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزارمی‌شود و هدف از برگزاری آن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد این حماسه ملی و رشادت‌های دلاورمردان عرصه دفاع مقدس عنوان شده است.

“خاطره‌نویسی رویدادهای دفاع مقدس و راهیان نور ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی” و “خاطره‌نویسی رویدادهای مرتبط با دفاع مقدس و راهیان نور ویژه دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور” از جمله بخش‌های این مسابقه است.

محورهای ویژه‌ی این مسابقه عبارتند از: نقش کادر درمان در دفاع مقدس، نقش زنان در دفاع مقدس، تاریخ شفاهی دفاع مقدس در راهیان نور، راهیان نور و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و راهیان نور و تحول درونی.
محورهای داوری مسابقه شامل: پیرنگ و روایت، تازگی یا تاثیرگذاری موضوع، زبان و اصول نگارشی، تخیل و باورپذیری، سطح حسی و عاطفی، تشکل و انسجام فرمی و کاربرد شگردهای زیبایی‌شناسانه است.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را با ذکر نام و نام‌خانوادگی، سن، نام دانشگاه، شماره تلفن همراه به دبیرخانه این مسابقه به آدرس ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایلام، واحد ایثارگران ارسال کنند.

کلیه خاطرات به نوبت در ماهنامه پژوهشی، آموزشی و خبری ایلام سلامت دانشگاه به چاپ خواهد رسید.

بر اساس فراخوان مسابقه خاطره نویسی «قاب چهلم ایثار»، زمان ارسال آثار از ۲۵ تیرماه تا ۱۵ مردادماه سال جاری است و زمان داوری آثار نیز از اول تا ۲۰ شهریورماه سال جاری خواهد بود. همچنین ۲۹ شهریور تا ۶ مهر ماه سال جاری به عنوان زمان اعلام نتایج، معرفی شده است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید