خانه / اجتماعی / مردم تحت تاثیر شبهات کذب و نادرست قرار نگیرند

مردم تحت تاثیر شبهات کذب و نادرست قرار نگیرندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی نظری منفرد در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه قم اظهار داشت: دشمنان همیشه دنبالتوطئه علیه اسلام وفرهنگ دینی هستند و ما باید با آشنایی هر چه بیشتر به دستورات دینی و سیره و معارف پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) دربرابر توطئه دشمنان هوشیار باشیم.
وی با اشاره به ضرورت آشنایی مردم با دستورات دینی و سیره معصومان (س) اظهار داشت: ما باید با صداقت، راستگویی، وفاداری، گشاده رویی، ادب، حسن خلق، بردباری، فرونشاندن خشم خود، ارزش های اسلامی را به صورت عملی ترویج کنیم.
وی ادامه داد: اگر بخواهیم فرهنگ اسلامی را توسعه و ترویج دهیم باید در گفتار و کردار ما، نقطه ضعف وجود نداشته باشد، بنابرین باید با روش و منش اخلاقی و اسلامی، دنبال جذب افراد به دین و ارزش های الهی باشیم.
نظری منفرد همچنین با اشاره به توصیه ائمه اطهار (ع) برای تلاوت قران کریم گفت: هر کجا تلاوت قرآن باشد تاریکی و ظلمت ها از بین می رود و جامعه نیز سرشار از نشاط، شادابی و معرفت نسبت به خدا، دین و ائمه اطهار (ع) خواهد شد و باید برای ترویج این کتاب آسمانی تلاش کنیم.
7401/ 6133/ خبرنگار- بهمن اطمینان ** انتشار- جعفرمسلمیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید