خانه / اجتماعی / مردم به مسئولان اعتماد کنند/ اجازه بداخلاقی در مدارس داده نمی شود

مردم به مسئولان اعتماد کنند/ اجازه بداخلاقی در مدارس داده نمی شودفریدون سید مصطفوی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولیا دانش آموزی که گفته می شود، مورد رفتار غیراخلاقی نیروی خدماتی مدرسه قرار گرفته است، روز گذشته /یکشنبه/ رضایت کتبی خود را مبنی بر نداشتن شکایت در کلانتری محل اعلام کرده اند اما یک روز بعد دوباره برخی از اهالی محل بر موضوع دامن زدند و حوادثی را پدید آوردند که به نفع مصالح جامعه نیست.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان در حال بررسی موضوع هستند، بیان کرد: امروز آموزش و پرورش به آرامش نیاز دارد و فرزندان این سرزمین باید در امنیت به درس و تحصیل خود ادامه دهند.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: این موضوع غیر از بداخلاقی، چیز دیگری نیست و بدون شک مراجع قانونی پس از بررسی ها اقدامات لازم را انجام می دهند.
وی با اشاره به بازگشت آرامش به فضای مدرسه، اضافه کرد: نیروی خدماتی یاد شده دستگیر شده و دادستانی در حال رسیدگی به موضوع است و نتایج بزودی به اطلاع عموم مردم می رسد.
به گزارش ایرنا و براساس اظهارات مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی روز گذشته یکی از اولیا دانش آموزان به این مدرسه در منطقه اسلام آباد ارومیه مراجعه کرده و به مدیر مدرسه درباره رفتار دور از شان نیروی خدماتی مدرسه و بداخلاقی های وی با فرزندشان شکایت کرده بودند.
مدیر مدرسه نیز موضوع را با نیروی انتظامی مطرح کرده و موضوع تا ساعت 20 روز گذشته /یکشنبه/ پیگیری شده اما اولیا دانش آموز با توجه به مستندات نیروی انتظامی و اینکه هر گونه تجاوز به این دانش آموز منتفی است، اعلام رضایت کتبی کرده بودند.
امروز پس از طرح موضوع در محله، برخی از اهالی و اطرافیان این دانش آموز به مدرسه مراجعه کرده اند و زمینه حضور افراد بیشتر در محله فراهم شده است.
7125/3072
** خبرنگار: طاهره نوید آرین ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید