خانه / اجتماعی / فعالیت های فرهنگی از سوی هلال احمر در استان تداوم یابد

فعالیت های فرهنگی از سوی هلال احمر در استان تداوم یابدبه گزارش ایرنا، فریدون همتی عصر یکشنبه در دیدار با اعضای شورای مرکزی مجامع کانون‌ های جوانان و دانشجویی جمعیت هلال احمر هرمزگان که به مناسبت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد، اظهار داشت: فعالیت‌ های هلال احمر فعالیت‌ های ارزشمندی است که از سوی جوانان، رهبری و مدیریت می‌ شود.
وی بیان داشت: در بحث آسیب های اجتماعی و فعالیت‌ های فرهنگی، اقدام های قابل قبولی توسط هلال احمر انجام پذیرفته که تداوم این فعالیت ‌ها از خواسته‌ های مجموعه دولت در استان هرمزگان است.
استاندار هرمزگان تصریح کرد: امروز نسل جوان در معرض آسیب های اجتماعی و فرهنگی قرار دارند و باید همان گونه که برای نجات جسم جامعه تلاش می کنیم، برای نجات روح جامعه نیز اهتمام ویژه داشته باشیم و هلال احمر نیز بخشی از امکانات را به این امر اختصاص دهد.
همتی با بیان این که جوانان افسران خط مقدم خدمات داوطلبانه هستند، گفت: جوانان با ارائه خدمات عام المنفعه و بشردوستانه در جامعه عامل تغییر نگرش های نادرست و پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند.
این مقام مسئول بیان داشت: توسعه فعالیت‌ های عام المنفعه و بشردوستانه در سطح استان هرمزگان به مدد و همراهی خود جوانان در حال اجراست.
وی تصریح کرد: مجامع کانون ‌های جوانان محلی برای ارائه تئوری‌ های نو و بکر و بهره ‌بردن از ذهن خلاق جوانان است.
براساس اعلام سازمان جوانان هلال احمر هرمزگان، در سال جاری بیش از دو هزار جوان در استان هرمزگان در برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه جوانان هلال احمر حضور و مشارکت داشتند.
7198/ 7408
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید