خانه / اجتماعی / فروش نمادین پیراهن هادی نوروزی به نفع زلزله زدگان کرمانشاه در مشهد

فروش نمادین پیراهن هادی نوروزی به نفع زلزله زدگان کرمانشاه در مشهدبه گزارش ایرنا در این آیین که به همت معاونت فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد برپا شد، چهره های شاخص ورزشی و هنری کشورمان به همراه خانواده زنده یاد هادی نوروزی در کنار جمع زیادی از مردم مشهد حضور داشتند.
هادی نوروزی همواره بعد از گلزنی پیراهنی را که نام امام رضا (ع) روی آن نقش بسته بود نشان می داد و به تازگی در روز تولد فرزندش ‘هانی’ اعلام شد، این پیراهن به نفع زلزله زدگان به مزایده گذاشته شده و سپس به موزه امام رضا (ع) اهدا خواهد شد.
در این مراسم علاوه بر پدر و مادر و همسر هادی نوروزی و یادگارانش ‘هانی و هانا’، بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی، خداداد عزیزی، مهرداد میناوند، مریم حیدرزاده، آرام جعفری، محمد نوازی، سیدهادی طباطبایی، حسین بادامکی، محمد قاضی، محمدرضا خانزاده و شماری دیگر از چهره های هنری و ورزشی کشور حضور داشتند.
در پایان این آیین که با برنامه های شاد و متنوع فرهنگی برگزار شد؛ پیراهن یا امام رضا (ع) هادی نوروزی برای نگهداری در اختیار موزه آستان قدس رضوی قرار گرفت.
زمین لرزه ویرانگر 7.3 ریشتری که 21 آبان ماه بخش ازگله واقع در 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه را لرزاند، 521 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم برجای گذاشت.
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و طبق برآورد اولیه دست کم 30 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی بر اثر آن آسیب کلی و جزیی دیدند.
با وجود مشارکت فعال و کمک های نوع دوستانه مردم ایران به زلزله زدگان کرمانشاه، شمار زیادی از هنرمندان و ورزش دوستان با به راه انداختن پویش هایی، تلاش کردند مشارکت بیشتر مردم را در کمک به آسیب دیدگان این زلزله برانگیزند و از آن جمله شماری از نام آوران ورزشی با به فروش گذاشتن نشان های جهانی و المپیکی خود در این امر پیشگام شدند.
خبرنگار: مریم انجیدنی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
3027/5132انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید