خانه / اخبار اجتماعی / فروشگاه های پوشاک تبریز به کمک دانش آموزان بی بضاعت می شتابند

فروشگاه های پوشاک تبریز به کمک دانش آموزان بی بضاعت می شتابندحمید مسیبی روز سه شنبه در این خصوص به ایرنا گفت: مردم شریف آذربایجان که به انسان دوستی شهرت دارند در اقدامی قابل توجه به یاری کودکان بی بضاعت در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و هفته مهربانی می آیند.
وی افزود: هدف از این حرکت اجتماعی تسهیل بخشی به روند آموزشی کودکان و نوجوانان بی سرپرست نیازمند است که براساس آن برای اولین بار، از روز چهارشنبه هفته جاری به مدت 3 روز سهمی از فروش محصولات مجموعه فروشگاه های منتخب پوشاک به تامین مایحتاج تحصیلی تعدادی از دانش آموزان بی سرپرست و تحت پوشش یکی از موسسات حمایتی اقشار آسیب پذیر اختصاص خواهد یافت تا این عزیزان از تحصیل آسان و بدون دغدغه لذت ببرند.
وی اضافه کرد: عواید حاصل از این برنامه، صرف تامین هزینه های تهیه لوازم التحریر، مایحتاج تحصیلی و دیگر نیازهای دانش اموزان بی بضاعت می شود.
مسبی یادآور شد: انجام کارهای خیر و خداپسندانه در فرهنگ ایرانی ریشه تاریخی دارد، لذا این طرح، فرصتی است که بتوانیم با همکاری مردم تبریز و موسسه خیریه قلب های سبز سهم کوچکی در کمک به آموزش و آینده نور چشمان عزیزمان داشته باشیم.
هفته منتهی به سال تحصیلی جدید در کشورمان به نام هفته مهربانی نامگذاری شده است.
خبرنگار: آب بسته.ع**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید