خانه / اجتماعی / طرح عقد قرارداد مستقیم با نیروهای خدماتی در کمیسیون اجتماعی تصویب شد

طرح عقد قرارداد مستقیم با نیروهای خدماتی در کمیسیون اجتماعی تصویب شدبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از خانه ملت، روح الله بابایی صالحی در تشریح دستور کار امروز کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست، هیات اعزامی از کمیسیون اجتماعی به مناطق زلزله زده گزارش خود را ارائه کرد.
وی افزود: همچنین لایحه الحاق سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی در نشست امروز کمیسیون بررسی و پس از بحث و گفت و گوهای صورت گرفته میان نمایندگان رد شد.
بابایی صالحی از بررسی و تصویب طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه های اجرایی در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد و افزود: طرح تعیین تکلیف بیمه اعضای مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز و تحت پوشش قرار گرفتن آنان توسط سازمان تأمین اجتماعی در نشست امروز بررسی و رد شد.
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به حضور برخی کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در نشست امروز این کمیسیون اشاره کرد و گفت: طرح عقد قرارداد مستقیم با نیروهای خدماتی توسط دستگاه های اجرایی و حذف شرکت های پیمانکار در جلسه امروز بررسی و توسط نمایندگان تصویب شد.
سیام**9314**
تنظیم: داود توسلی**انتشار:امیرکاردانانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید