خانه / دسته‌بندی نشده / طرح ترافیکی میدان امام خمینی (ره) همدان اجرایی شد

طرح ترافیکی میدان امام خمینی (ره) همدان اجرایی شدامیر فتحیان نسب شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طبق مصوبه شورای ترافیک استان مقرر شده بود که 2 خیابان باباطاهر و شریعتی با هم و خیابان های تختی و شهدا نیز با یکدیگر برای رفت و برگشت خودروها اختصاص یابد.
وی اضافه کرد: هم اینک این طرح اجرایی شده با این وجود ایستگاه های اتوبوس ها و تاکسی ها هیچگونه تغییری نکرده و شهروندان همانند گذشته می توانند به ایستگاه های مورد نظر مراجعه کنند.
وی یادآوری کرد: عملیات اجرایی پیاده راه میدان امام خمینی(ره) و خیابان اکباتان شهر همدان اواسط مردادماه سالجاری در آیینی با حضور استاندارهمدان، معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان آغاز شد.
شهرد ار منطقه یک همدان افزود: اجرای طرح پیاده راه اکباتان علاوه بر رفع مشکلات ترافیکی شهر در کاهش آلودگی ناشی از خودروها تاثیر مثبت دارد.
فتحیان نسب اضافه کرد: هم اینک این طرح با 9 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و متوازن با زمان بندی پیش بینی شده در حال اجرا است.
وی پیش بینی کرد: در صورت نامساعد نشدن شرایط جوی طرح پیاده راه میدان امام خمینی (ره) و خیابان اکباتان تا نوروز 97 به بهره برداری برسد.
وی بیان کرد: اعتبار پیش بینی شده برای این طرح 100 میلیارد ریال است و هیچگونه مشکلی در تامین هزینه مورد نیاز این طرح وجود ندارد.
طرح پیاده راه خیابان بوعلی همدان نیز در سطح 20 هزار متر مربع سال گذشته اجرا شد.
7526/2087
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار: زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید