خانه / اخبار اجتماعی / صدقه روزانه خود را از طریق سرشماره 8877 به صورت پیامکی پرداخت کنید

صدقه روزانه خود را از طریق سرشماره 8877 به صورت پیامکی پرداخت کنیدبه گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا،« وحید صدوقی» روز یکشنبه در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: هموطنان از امروز می توانند به جای پرداخت نقدی صدقه آن را از طریق سرشماره 8877 پرداخت کرده و بعد از پرداخت پیام خیر دریافت کنند.
مدیرعامل همراه اول خاطرنشان کرد: هموطنان برای پرداخت صدقه از طریق سرشماره اعلام شده هیچ گونه هزینه ای متحمل نخواهند شد و پیامک هایی هم که در این باره دریافت می کنند به طور کامل رایگان است.
صدوقی گفت:‌ با امضای این تفاهم نامه زیرساخت های موجود در همراه اول، در خدمت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می گیردو از این طریق مشترکان همراه اول می توانند به صورت مستقیم در امور خیریه در مناطق محروم و یا مناطق خاص مد نظر خود، مدرسه سازی، تحصیل نیازمندان، کمک به یک منطقه خاص در کشوربه صورت هوشمند و با نظارت کمیته امداد مشارکت داشته باشند.
وی با بیان اینکه مردم می توانند با اطمینان خاطر کمک های خود را از بستر تلفن همراه که در واقع صندوق صدقه هوشمند است، به صورت مستقیم به حساب خود کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کنند، گفت:‌ از این طریق، کمک های مردم در کمترین زمان ممکن، بدون هیچگونه هزینه اضافی برای مشترکان، توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به اقشار مورد نیاز جامعه می رسد.
صدوقی به کمک های همراه اول در حوزه ورزش و عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: ‌در 5 سال گذشته همراه اول از طریق سامانه های پیامکی هواداری، 237 میلیارد تومان از طریق پیامک و کمک مستقیم خود همراه اول، به باشگاه های ورزشی و فدراسیون ها و برای ستاد بازسازی عتبات عالیات بیش از 30 میلیارد تومان به این ستاد برای ساخت شبستان حضرت زهرا (س) در نجف اشرف کمک کرده است و امیدواریم کاری که در کمیته امداد شروع شده، اثربخشی بالایی در جامعه داشته باشد.
امروز تفاهم نامه همکاری بین شرکت ارتباطات سیار ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره) به منظور ایجاد مؤسسه خیریه «امداد اول»، امضا شد. در این مراسم وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدیران همراه اول و کمیته امداد و جمعی از اصحاب رسانه حضور داشتند.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**2078**1561** خبرنگار:محمد مهدی بهرامی **انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید