خانه / دسته‌بندی نشده / شادی شهروندان سوری پس از راهیابی تیم ملی فوتبال این کشور به مرحله پلی آف

شادی شهروندان سوری پس از راهیابی تیم ملی فوتبال این کشور به مرحله پلی آفبه گزارش ایرنا، ساکنان شهر دمشق سه شنبه شب پس از پایان بازی تیم های ملی ایران و سوریه، در خیابان های پایتخت به شادی پرداختند.
نظامیان موجود در مقرهای نظامی سراسر پایتخت نیز با تیراندازی هوایی، با مردم همراه شدند و خودروهای نظامی با پخش آهنگ های حماسی پیشاپیش کاروان های شادی مردم حرکت کردند.
از دیگر شهرهای سوریه نیز خبر می رسد که مردم با حضور در خیابان های درحالی شادی و پایکوبی هستند.
ساکنان شهرهای مختلف سوریه و به ویژه پایتخت، مسابقه تیم فوتبال کشورشان با تیم جمهوری اسلامی ایران را از طریق تلویزیون های بزرگ در میدان ها و پارک های بزرگ مشاهد کردند.
وزیر گردشگری سوریه به ادارات کل گردشگری استان ها دستور داده بود با همکاری هیات های فوتبال استان ها، میدان های بزرگ شهرها را برای تماشای این مسابقه فوتبال به تلویزیون های بزرگ تجهیز کنند.
تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه امشب (سه شنبه شب) در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به مصاف هم رفتند و به تساوی دو بر دو رضایت دادند.
با این اوصاف تیم ملی ایران با کسب 22 امتیاز از 10 بازی، صعود مقتدرانه خود را جشن گرفت و سوریه نیز با 13 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در رتبه سوم ایستاد و به پلی آف رسید.
شبد**6116**1379
انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید