خانه / دسته‌بندی نشده / سوریه برای تماشای مسابقه تیم ملی فوتبال خود با ایران آماده می شود

سوریه برای تماشای مسابقه تیم ملی فوتبال خود با ایران آماده می شودبه گزارش ایرنا، مسئولان سوری درحال تجهیز میدان های بزرگ شهرهای از جمله دمشق، لاذقیه، حمص، حلب، حسکه و جبله در استان لاذقیه به تلویزیون های بزرگ برای نمایش این مسابقه فوتبال هستند.
وزیر گردشگری سوریه روز دوشنبه به همه ادارات کل گردشگری استان ها دستور داد که با همکاری هیات های فوتبال، مقدمات لازم برای پخش دیدار تیم های ملی فوتبال این کشور و جمهوری اسلامی ایران را در میدان های مهم و با استفاده از تلویزیون های بزرگ فراهم کنند.
بشر یازجی اعلام کرد که باید میدان های مهم و مکان های مناسب برای حضور تماشاگران و تشویق تیم ملی فوتبال این کشور به تلویزیون های بزرگ تجهیز شود.
برهمین اساس میدان های امویین در دمشق، سعدالله جابری در حلب، میدان ساعت حمص، استادیوم باسل در لاذقیه، میدان رئیس جمهوری در حسکه و میدان العماره در شهر جبله به تلویزیون های بزرگ مجهز شده است.
دیدار تیم ملی فوتبال سوریه و ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، فردا سه شنبه ساعت 19 و30 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. ملی پوشان ایران پیش از این با کسب 21 امتیاز صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده اند.
تیم فوتبال سوریه هم اکنون با 12 امتیاز پس از کره جنوبی در جایگاه سوم جدول رده بندی گروه A رقابت های مقدماتی صعود به جام جهانی 2018 روسیه قرار گرفته است.
شبک**6116**3404**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید