خانه / اجتماعی / سرلشکر رشید:ایران درخصوص مبانی قدرت دفاعی با هیچکس مذاکره و معامله نخواهد کرد

سرلشکر رشید:ایران درخصوص مبانی قدرت دفاعی با هیچکس مذاکره و معامله نخواهد کردبه گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید این مطلب را هنگام بازدید از قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) عنوان و آمادگی قدرت پدافندی کشور در برابر تهدید متجاوزین را مورد ارزیابی قرار داد.
وی در این بازدید با اشاره به تهدیدات و جنگ آینده اظهار داشت: حمله صدام به ایران در شهریورماه 1359 با تمرکز بر ضعف‌ها و آسیب‌های ایران انجام گرفت و رژیم بعثی هزینه اشتباه خود در محاسبات را با شکست در حمله به ایران پرداخت.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) در این بازدید توضیح داد: هم‌اکنون شکل‌گیری ائتلاف عربی-صهیونیستی-آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران به دلیل قدرت و توانمندی ما و حمایت از جبهه مقاومت است.
سرلشکر رشید تأکید کرد: نیروهای مسلح در چارچوب تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و دکترین نظامی برآمده از آن، همواره خطر حمله دشمن را جدی ارزیابی کرده و برای هرگونه وضعیت احتمالی، آمادگی دفاعی و قدرت بازدارندگی و تهاجمی خویش را افزایش خواهند داد.
وی در ادامه با تبیین تجربیات جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با تهدیدات در طول سالیان گذشته گفت: تجربه ما طی چهار دهه گذشته ناظر بر این معنا است که تضمین موجودیت، ثبات سیاسی و دستیابی به صلح، تنها با تکیه بر قدرت است که حاصل اعتماد و توکل بر خداوند، برخورداری از حمایت مردم شریف ایران و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا است.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) در پایان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران درباره آنچه که مبانی و شاکله موجودیت و قدرت دفاعی کشور و همچنین حمایت از مظلومین را ایجاد کرده، با هیچ‌کس مذاکره و معامله نخواهد کرد.
سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) امروز(چهارشنبه) به همراه معاونین این قرارگاه و معاونین ستادکل نیروهای مسلح از قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص)بازدید کرد.
اجتمام(1)**7029**1569** تنظیم: فرهاد شرف پور **انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید