خانه / اجتماعی / سخنگوی رزمایش: پیام رزمایش امنیتی محرم، آرامش و امنیت برای دوستان است

سخنگوی رزمایش: پیام رزمایش امنیتی محرم، آرامش و امنیت برای دوستان استبه گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری در حاشیه برگزاری این رزمایش با اشاره به اینکه مرحله اصلی رزمایش امنیتی محرم با انجام عملیات تک به ارتفاعات «کفارستان» در منطقه اشنویه از توابع آذربایجان غربی آغاز شده است، اظهار کرد: در این مرحله از رزمایش آتش سنگین ادوات توپخانه، تک سنگین نیروهای تکاور با پشتیبانی تانک های T72S نیز انجام شد.
وی ادامه داد: رزمایش امنیتی محرم با محوریت قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ص) در ارتفاعات اشنویه در حال انجام است.
سخنگوی رزمایش امنیتی محرم با موفقیت آمیز ارزیابی کردن رزمایش امنیتی محرم افزود: هدف از برگزاری این رزمایش ارتقای آمادگی رزمی و تجهیزاتی و تخصصی رزمندگان است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار شهسواری گفت: پیام این رزمایش برای دوستان صلح و امنیت و آرامش است و برای دشمنان این است که رزمندگان و دلاور مردان با صلابت و اقتدار از مرزهای ایران اسلامی دفاع می کنند و اجازه تعدی را به ضدانقلاب نمی دهند.
وی با اشاره به انجام علمیات در روز نخست رزمایش گفت: تاخت شبانه، آتش و انفجار و عملیات گشت و شناسایی در مناطق مرزی و ایست و بازرسی از اقدامات صورت گرفته در روز نخست رزمایش بود.
رزمایش امنیتی «محرم» قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) از (شنبه اول مهر) در شمال غرب کشور آغاز شده است.
اجتمام(1)** 7029*1724* 3072 * تنظیم: فرهاد شرف پور * انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید