خانه / اجتماعی / سانحه برخورد اتوبوس دانشجویان با کامیون در آمل تلفاتی نداشت

سانحه برخورد اتوبوس دانشجویان با کامیون در آمل تلفاتی نداشتجواد رمضانی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این سانحه در مسیر برگشت اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل در کیلومتر پنج جاده هراز رخ داد و قسمت جلوی اتوبوس به طور جدی آسیب دید.
وی با اعلام این که مسیر هر دو خودرو یکی بود و به سمت داخل شهر آمل در حرکت بودند ، گفت که لغزنده بودن سطح جاده در پی بارندگی شدید سبب ساز این تصادف شد به گونه ای که رانندگان هر دو خودرو قادر به کنترل خودروهایشان نبودند.
او افزود : دانشجویان نیز پس از این سانحه با اتوبوس دیگری به شهر آمل منتقل شدند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 آمل از وقوع سانحه دیگری دوشنبه شب در کیلومتر 45 جاده هراز خبر داد و گفت که در این سانحه نیز واژگونی یک دستگاه خودروی سواری با پنج سرنشین سبب شد تا یک نفر در دم کشته شود.
رمضانی اضافه کرد : فرد فوت شده یک زن بود که به علت نبستن کمربندی ایمنی از داخل خودرو به بیرون و داخل جاده اصلی هراز پرت شد و چند دستگاه خودرو نیز از روی جناره این قربانی عبور کردند.
وی گفت که چهار سرنشین دیگر نیز دچار مصدومیت جزیی شدند که با حضور امدادگران مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 به بیمارستان انتقال یافتند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید