خانه / اجتماعی / زمان اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه تغییر کرد

زمان اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه تغییر کردبه گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان کاردانی،دیپلم و زیردیپلم متولد 1355 تا پایان آبان ماه 1378 که برگ آماده به خدمت به تاریخ 96/8/19 دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
به علت در پیش بودن ایام سوگواری اربعین حسینی (ع) و استقبال پرشور مردم برای زیارت کربلای معلی،حجم تردد اتوبوس های مسافربری در برخی از استان های کشور، بالا خواهد بود لذا با هماهنگی های صورت گرفته با نیروهای مسلح، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان فوق دیپلم ، دیپلم و زیردیپلم آبان ماه سال 96 از نوزدهم به بیست و سوم همان ماه تغییر یافته است.
در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت 6 صبح روز سه شنبه مورخ بیست و سوم آبان ماه 1396 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده ، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی ، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
تمام مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.
اجتمام9105 ** 1418
تنظیم:معصومه نیکنام ** ناشر: مریم برزآبادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید